III koht Stokkeri-võistlustel

7. mail toimunud Stokkeri-võistlustel saavutas Olustvere põhikool III koha ja sai Stokkeri kinkekaardi 600.- euro väärtuses. Võistlusel käisid Jaak Kahila, Karl Viies, Tauri Kiis. Kiitus neile ja õpetaja Andrus Liigusele.

Posted in Uudised | III koht Stokkeri-võistlustel kommenteerimine on välja lülitatud

Kooli delegatsioon Hiinas

14.-23. maini on meie kooli õpilased Kirke Reier, Kristjan Markus Soomets, Uku-Laur Kübarsepp ja Mattias Randaru ning õpetajad Carmen Salumäe, Heli Alliksaar, Piret Tõnisson-Särk ja direktor Liivi Lindemann Hiinas Shanghai piirkonnas Anjis. Õpilased osalevad kahes sealses koolis mõttemängu renju võistlustel, õpetajad viivad läbi Hiina lastele Eestit tutvustavad tunnid.
Aitäh Mati Adamsonile, kes meile selle võimaluse pakkus.

Posted in Uudised | Kooli delegatsioon Hiinas kommenteerimine on välja lülitatud

Tasemetööd ja üleminekueksamid

tasemetood

Posted in Uudised | Tasemetööd ja üleminekueksamid kommenteerimine on välja lülitatud

Heategevuslik teatejooks

6. klassi õpilased osalesid 5. mail Viljandis Jakobsoni kooli staadionil heategevuslikul teatejooksul.
Teatejooksu eesmärk on propageerida laste tervislikku elustiili ja muuta liikumisharjumusi. Üle kogu Eesti jooksevad lapsed nende laste heaks, kes on kaotanud liikumisvõime.
Foto0912

Posted in Uudised | Heategevuslik teatejooks kommenteerimine on välja lülitatud

Maakondlik lauluvõistlus

Maakondlikul lauluvõistlusel “Hoogsas rütmis 2016” pälvis Mattias Randaru 11-33 aastaste vanuseklassis žürii eripreemia. Palju õnne!

Posted in Uudised | Maakondlik lauluvõistlus kommenteerimine on välja lülitatud

Vabariiklik kunstiolümpiaad

Vabariiklikul kunstiolümpiaadil saavutas Suvi-Mari Parts 5. koha. Õnnitleme!

Posted in Uudised | Vabariiklik kunstiolümpiaad kommenteerimine on välja lülitatud

Maikuu sündmused

02.05-06.05 – loodusainete nädal