Maikuus toimunud

·       5. mail toimunud Suure-Jaani valla lauluvõistlusel “Laululind” said Mattias Randaru, Maali Kukk ja Leelo Kukk oma vanuserühmades esikohad.

·       6. mail toimunud “Laulukarusselli” eelvoorus Viljandis sai esikoha oma vanusegrupis Mattias Randaru.

·       30. mail on kutsutud meie koolist Viljandi Pärimusmuusika Aidas toimuvale maakondlikule aineolümpiaadide ja õpilasürituste võitjate ning nende juhendajate tänuvastuvõtule:
Kristi Rahulaan – I koht JÄVI matemaatikavõistlusel algebras 8. klasside arvestuses (Juhendaja õp Õnne Aver);
Anu Korsar – I koht JÄVI matemaatikavõistlusel mõõtühikute võistlusel 8. klasside arvestuses (juhendaja õp Õnne Aver);
Roomet Laos – III koht JÄVI olümpiaadil 6. klasside arvestuses (juhendaja õp Heli Alliksaar);
Mattias Randaru – I koht “Laulukarussell 2012” 8-10-aastaste vanusegrupis (juhendaja õp Agnes Kurg).