Lapsevanemate küsitlus

Lugupeetud lapsevanem

Teie arvamus oma lapse kooli ja õpetamise kohta on oluline nii koolipere kui vallavalitsuse jaoks. Sel aastal toimub teist korda lapsevanemate ootuste uuring. Uuringut plaanime läbi viia regulaarselt kõigis valla koolides ja lasteaedades. Lisaks lapsevanematele küsime tagasisidet ka õpetajatelt ja õpilastelt. Uuringu tulemused arutatakse läbi kooli õppenõukogus ja hoolekogu inimestega. Tulemuste arutelu aitab välja selgitada iga kooli tugevad küljed ja arenguvõimalused. Üldised kokkuvõtted koolide kohta avaldame valla koduleheküljel. Küsimuste tekkimisel palun saatke meil margus.nurk@iap.ee või ain@suure-jaani.ee.

Küsimustikule vastamine on anonüümne. Ootame vastamist nii isadelt kui emadelt, loomulikult võivad vastata ühest perest ka mõlemad lapsevanemad. Küsimustikule saab vastata alates 24.märtsist Ootame teie vastuseid 31. märtsiks

Küsimustikule vastamiseks kulub 10 – 15 minutit.
Küsimustik on aadressil www.vasta.kysitlus.ee

Vastamiseks on vajalik alltoodud kasutajanimi ja parool:

Kasutajanimi: Olustvere
Parool: lapsevanem