Monthly Archives: September 2012

Septembrikuus toimunud

24. septembril toimus evakuatsiooniõppus 27. sept. tähistasime Euroopa keelte päeva. Kuulasime erinevate keelte keelekõla. Korraldasime näituse Euroopast toodud meenetest. Saalis rippusid õpilaste poolt värvitud Euroopa riikide lipud.

Posted in Uudised | Comments Off on Septembrikuus toimunud

Septembrikuu sündmused

18. sept. kell 12.00 klassikalise muusika kontsert Olustvere lossis. Esinevad sopran Iris Oja ja pianist Kadri-Ann Sumera. 9. klassi noormehed! 21. sept. I Viljandimaa noormeeste tervisefoorum Viljandi spordihoones. Väljasõit 21.sept. kell 8.30 Olustvere bussijaamast, tagasi ~13.30 Viljandist. 27. septembril kell … Continue reading

Posted in Uudised | Comments Off on Septembrikuu sündmused

Lastevanemate üldkoosolek

2. okt. kell 18.00 lastevanemate üldkoosolek. Külas lektor Reet Nigol nõustamiskeskusest “Vasem-parem”. Loengu teema “Erinevus on meie tugevus”. Jätkuvad klassikoosolekud. Ootame rohket osavõttu.

Posted in Uudised | Comments Off on Lastevanemate üldkoosolek

“Reipalt koolipinki”

11.sept toimus õuesõppe päev “Reipalt koolipinki”. Selle raames matkas kogu koolipere Lõhavere linnamäele. Nooremad õpilased läksid lühemat teed, vanemad õpilased võtsid ette pikema teekonna. Linnamäel vaadeldi loodust, täideti erinevaid töölehti, lahendati viktoriini ja peeti piknikku.

Posted in Uudised | Comments Off on “Reipalt koolipinki”

KONVERENTS „EELKOOLIEALINE LAPS JA TEMA KÕNE“

Kutsume 1.-2. klassi õpetajaid, lapsevanemaid ja teisi huvitatuid KONVERENTSILE „EELKOOLIEALINE LAPS JA TEMA KÕNE“, mis toimub 28. septembril 2012 kell 9.30-16.00 Tallinnas Rocca al Mare Koolis aadressil Vabaõhumuuseumi tee 8. ETTEKANDED: Laps ja sõnad. Kooli tuleva lapse keelekeskkond. Holistiline terapeut, õpetaja … Continue reading

Posted in Uudised | Comments Off on KONVERENTS „EELKOOLIEALINE LAPS JA TEMA KÕNE“