Monthly Archives: December 2015

Infoleht

Tervet infolehte vaata siit …

Posted in Uudised | Comments Off on Infoleht

Head tulemused olümpiaadil

Meie kooli õpilased saavutasid geograafia olümpiaadi maakonnavoorus häid tulemusi! Magnus Vaikla III koht 7. kl arvestuses Suvi-Mari Parts 5. koht 9. kl arvestuses Tõru-Tõnn Parts 17. koht 7. kl arvestuses Õpilasi juhendas õpetaja Annika Kala.

Posted in Uudised | Comments Off on Head tulemused olümpiaadil

Jõulupidu ja jõululaat

Posted in Uudised | Comments Off on Jõulupidu ja jõululaat

Kabevõistlus

Posted in Uudised | Comments Off on Kabevõistlus

5. koht saalijalgpallis

9.detsembril Viljandis toimunud saalijalgpalli võistlusel saavutasid meie poisid 5.koha. Võistlustel osales 10 võistkonda. Võistkonnas mängisid: Madis Hiiemäe, Mehis Suigusaar, Tõru-Tõnn Parts, Martin Hirv, Oliver Hirv, Igor Nikitin, Jaak Kahila, Madis Maisalu.

Posted in Uudised | Comments Off on 5. koht saalijalgpallis

JÄVI XIV matemaatikanädal

Olustvere Põhikooli parimad JÄVI XIV matemaatikanädalal, mis toimus 23.–27. novembril 2015. a. JÄVI võistluse lõpetamine toimus 3. detsembril Olustveres. ARITMEETIKA 5. klass 2. Mattias Randaru 30 6. klass 5. Kirke Reier 25 6. Kusti Reier 24 10. Oliver Hirv 21 7. … Continue reading

Posted in Uudised | Comments Off on JÄVI XIV matemaatikanädal

Bioloogia õpikoda

2. detsembril toimus kolmas bioloogia õpikoda. Seekord oli teemaks inimene. Õpilased said määrata enda olulisi tervisenäitajaid.

Posted in Uudised | Comments Off on Bioloogia õpikoda