2. klass käis jalgrattamatkal Kuusikumäel. Ilm oli väga soe. Jahutamas käidi järves ja söödi jäätist. Matk lõppes kollase laua ja tooli juures, mis oli värskelt värvitud🤣. Lastele meeldis väga. Elu parim päev!




Viimati muudetud 26.06.2026.
Teksti suuruse valimisel muutub see automaatselt
Reavahe valimisel muutub see automaatselt
Kontrastsuse valimisel muutub see automaatselt