2. klass rattamatkal

Loomise kuupäev 05.06.2026

2. klass käis jalgrattamatkal Kuusikumäel. Ilm oli väga soe. Jahutamas käidi järves ja söödi jäätist. Matk lõppes kollase laua ja tooli juures, mis oli värskelt värvitud🤣. Lastele meeldis väga. Elu parim päev! 

Viimati muudetud 26.06.2026.