Monthly Archives: February 2016

I koht muusikaolümpiaadil

Maakonna muusikaolümpiaadil saavutas Leelo Kukk I koha. Kiidame Leelot ja õpetaja Agnest!

Posted in Uudised | Comments Off on I koht muusikaolümpiaadil

I koht kunstiolümpiaadil

Maakonna kunstiolümpiaadil saavutas Suvi-Mari Parts I koha. Täname Suvi-Mari ja õpetaja Piret Tõnisson-Särki. Matemaatikavõistlusel “Nuputa” saavutas 5.-6. klassi võistkond 12. koha ja 7. klassi võistkond 7. koha. Täname õpetajaid Heli Alliksaart ja Piret Hirve.

Posted in Uudised | Comments Off on I koht kunstiolümpiaadil

Kooliliiga võrkpall

17.02 Suure-Jaani Koolis toimunud 6.-9.klasside kooliliiga võrkpallivõistlusel saavutasid poisid 4.koha. Võistkonnas mängisid: Mehis Suigusaar, Madis Hiiemäe, Rando Sulg, Martin Hirv, Oliver Hirv, Tõru-Tõnn Parts ja Jaak Kahila.

Posted in Uudised | Comments Off on Kooliliiga võrkpall

Inglise keele viktoriin

16. veebruaril toimunud maakondlikul inglise keele viktoriinil saavutas meie kooli võistkond koosseisus Barbara Roon, Tõru-Tõnn Parts, Tauri Kiis ja Magnus Vaikla 6. koha. Kiitus õpilastele ja õpetaja Marjel Einulole!

Posted in Uudised | Comments Off on Inglise keele viktoriin

Osalemine olümpiaadidel

inglise keel – Johanna Jürmann, Madis Maisalu; juhendaja õp Marjel Einulo vene keel – Johanna Jürmann 7. koht, Leelo Kukk 15. koht, Magnus Vaikla 20. koht, Igor Nikitin 21. koht; juhendaja õp Elena Allas ajalugu – Suvi-Mari Parts 5.-6. koht, … Continue reading

Posted in Uudised | Comments Off on Osalemine olümpiaadidel

Lastevanemate küsitlus küberkiusamise kohta

Lugupeetud lapsevanem! Antud küsitluse eesmärgiks on uurida I kooliastme lastevanemate arusaamu küberkiusamisest. Küberkiusamine on käitumine, mis on korduv, tahtlik ning ohvril on raske end kaitsta. Küberkiusamine toimub elektrooniliste suhtlusvahendite kaudu (telefon, arvuti jne). Palun küsimustele vastates mõelda oma 1.-3. klassis … Continue reading

Posted in Uudised | Comments Off on Lastevanemate küsitlus küberkiusamise kohta

Edukas osalemine bioloogia olümpiaadil!

6. veebruaril toimunud piirkondlikul bioloogia olümpiaadil saavutas SUVI-MARI PARTS I koha, TÕRU-TÕNN PARTS 4.-5. koha ja MAGNUS VAIKLA 6. koha. Kiitus tublidele õpilastele ja õpetaja Annika Kalale!

Posted in Uudised | Comments Off on Edukas osalemine bioloogia olümpiaadil!