Monthly Archives: April 2016

Maikuu sündmused

02.05-06.05 – loodusainete nädal 02.05 – loeng “Kevadised märgid” 1.-4. kl 02.05 – metsanduse töötoad 5.-9. kl 02.05 – ohutusalane koolitus 1. ja 6. klassile 02.05 – Räpina aianduskooli tutvustus 7.-8. kl 03.05 – teadusbuss 1.-9. kl 03.05 – loeng … Continue reading

Posted in Uudised | Comments Off on Maikuu sündmused

Esimene robot

Posted in Uudised | Comments Off on Esimene robot

Digiloovtööde võistlus “Maailmariik Eesti”

2015/2016. õppeaastal toimunud õpilastööde konkursi “Maailmariik Eesti” digiloovtööde võistlusel osales üle 500 õpilase 175 tööga. 23. aprillil Tallinnas toimunud finaalis osales 4 meie kooli õpilast – Oliver Hirv, Johanna Jürmann, Ketlin Käo ja Rando Sulg. Kategoorias “Mobiilne äpp” saavutasid Johanna, … Continue reading

Posted in Uudised | Comments Off on Digiloovtööde võistlus “Maailmariik Eesti”

Kolme Tamme Jooks

17.04 toimunud “Kolme Tamme Jooksus” saavutas Oliver Hirv M16 vanuseklassis II koha!

Posted in Uudised | Comments Off on Kolme Tamme Jooks

Nutikad matemaatikud

15.04 toimunud kolme maakonna võistlusel “Nutikad matemaatikud” saavutas Barbara Roon 15.-16. koha ja Magnus Vaikla 5.-6. koha.

Posted in Uudised | Comments Off on Nutikad matemaatikud

TEK kevadkooli viktoriin

12.04 toimunud TEK (tervist edendavate koolide) kevadkooli viktoriinis sai 6.kl. tüdrukute võistkond 3.-4. koha. Võistkonda kuulusid Johanna Joandi, Kirke Reier, Merilyn Sarikas ja Reilika Tamme.

Posted in Uudised | Comments Off on TEK kevadkooli viktoriin

Peaauhind veeteemaliselt viktoriinilt

28.03 – 04.aprill toimus veebipõhine veeteemaline viktoriin. 7. klassi võistkond koosseisus Tõru-Tõnn Parts, Magnus Vaikla, Tauri Kiis, Ärbi Jürmann, Gerly Tamm, Barbara Roon ja Dorisanna Šohirev, pääses viie peaauhinna saaja hulka. Auhinnaks on kanuumatk. Täname juhendajat Annika Kala!

Posted in Uudised | Comments Off on Peaauhind veeteemaliselt viktoriinilt