Monthly Archives: March 2021

Õnnesoovid!

Meie tubli Laura osales Eesti Muusikakoolide Liidu poolt korraldataval vabariiklikul konkursil “Parim noor instrumentalist 2021” konkursil ja saavutas seal II koha. Palju-palju õnne Laurale ja Suure-Jaani Muusikastuudio juhendajale Kai-Riin Kont’ile!

Posted in Uudised | Comments Off on Õnnesoovid!

Teistmoodi emakeelepäev

Posted in Uudised | Comments Off on Teistmoodi emakeelepäev

INFOKIRI

Infokirjast leiate ülevaate 11. märtsist kuni vähemalt 11. aprillini kehtivatest piirangutest, juhised distantsõppe korraldamiseks üldhariduskoolidele ning koolieelsete lasteasutuste töö tagamiseks, samuti info ministeeriumi ja partnerite koostöös pakutavatest toetusmeetmetest õppijatele ja õpetajatele. Lähemalt saab juhistega tutvuda siin: Distantsõppe infokiri üldhariduskoolidele .

Posted in Uudised | Comments Off on INFOKIRI

DISTANTSÕPE!

Head Olustvere Põhikooli õpilased ja lapsevanemad! Vastavalt Vabariigi Valitsuse korraldusele 9. märtsist 2021 toimub õppetöö Olustvere Põhikoolis alates 11. märtsist 2021 kuni Vabariigi Valitsuse järgmise korralduseni distantsõppe vormis. 1. Distantsõpet rakendatakse selleks, et viiruse levikut tõkestada. See ei ole koolivaheaeg … Continue reading

Posted in Uudised | Comments Off on DISTANTSÕPE!