Ürituste plaan 2019/2020

Ürituste plaan 2019/2020

SEPTEMBER
02.09 – õppeaasta avaaktus
05.09 – Maastikumäng Viljandis 5. ja 9. klassile
10.09 – õppekäik Loodi looduskeskusesse „Vesi elu alus“ 6.-7.kl
17.09 – õppekäik Lilli looduskoolis „Sõbrad metsas ja talus“
20.09 – maailmakoristuspäev 9.kl
20.-21.09 – koguperepäev Olustveres, künnivõistlused ja hoidiste mess
23.-27.09 – spordinädal
24.09 – õppekäik Lilli looduskoolis „ Mäger ja teised maa-alused“
25.09 – Maastikumäng koolis 1.-4. kl ja 5.-9. kl


OKTOOBER
04.10 – õpetajate päev
07.-11.10 – ettevõtlusnädal
08.10 – ettevõtja kooli! 7.-9.kl
18.10 – töötukassa karjääriinfotund Viljandis 9.kl
21.-27.10 – vaheaeg
30.10 – noortekonverents „Avatud silmadega“ Tallinnas


NOVEMBER

04.11 – Thea Paluoja mentorkoolitus mudilaskooridele Viljandist (osaleb igast koorist neli lauljat)
04.11 – „Pereõhtu villastes sokkides“ Olustvere Seltsimajas kell 18.00
11.11 – 9.klass meedianädala raames Viljandi Linnaraamatukogus Tartu Postimehe peatoimetaja Rannar Raba teemapäeval “Meedia meie elus ja meie meedias”
12.11 – Nuku- ja Noorsooteatri etendus “Tõrksa taltsutamine” Tallinnas 7.- 9. klassile
12.11 – Piilu lasteaia lapsed koolis roboteid meisterdamas 1.-2.klassi robootikaringi õpilastega
15.11 – 4. – 5. klasside rahvastepallivõistlused Viljandis
19.11 – mardijooks lasteaeda Piilu
21.11 – koolide kabevõistlused Suure-Jaani koolis
25.-29.11 – matemaatikanädal 1.-4.kl ja JÄVI nädal 5.-9.kl
28.11 – kohtumine kirjanik Kristina Ruderiga
29.11 – 4.kl koos Piilu lasteaiaga GPS kunsti tegemas


DETSEMBER
02.12 – e-õppepäev
03.12 – mõttehommik I
03.12 – programm “Sipelgas Ferda sorteerib prügi” 1. kl
03.12 – loeng “Jäätmed – mis edasi?”, jäätmete ringmajandus 5.-6. kl ja 9. kl
05.12 – õpituba “Taaskasutus – märkmiku valmistamine” 5. kl
05.12 – JÄVI matemaatikavõistluse lõpetamine ja autasustamine Laupa põhikoolis
10.12 – mõttehommik II
11.12 – teatrikülastus Ugalasse, etendus “Tuhkatriinu” 1.-4. kl
16.12 – jõululaat kell 11.30
17.12 – mõttehommik III
19.12 – Jõulupidu ja jõulukohvik kell 18.
20.12 – kabeturniir

21.12- 06.01.2020

JAANUAR
16.01 – võõrkeeltepäev
29.01 – õppekäigupäev: 4.-9. klass Adamson Eriku muuseum ja avastuskeskus PROTO, 1.-3. klass Palamuse “Vana aja koolitund”
23.01 – kinoõhtu
30.01 – lauamängude pärastlõuna

VEEBRUAR
14.02 – sõbrapäeva tähistamine
Poiste päev
21.02 – ajaloopäev, Eesti Vabariigi aastapäevale pühendatud aktus
24.02-01.03 – vaheaeg
(25.02 – vastlapäev)

MÄRTS
09.03 – Tüdrukute päev
11.03 – emakeelepäev
19.03 – „Laulusõber 2020“


APRILL
16.04 – Loovtöö kaitsmine
Teadusbuss

MAI
18.-22.05 – Soome (Kuuma) sõpruskool meie koolis külas
18.05 – Kevadpidu ja kevadkohvik

JUUNI
01.-05.06 – loodusnädal
01.06 – ekskursioonide päev
08.06 – spordipäev
09.06 – õppeaasta lõpetamine
12.06 – põhikooli lõpuaktus lossis
13.06 – Põhja-Sakala valla laulu- ja tantsupidu

Comments are closed.