Õpetajad ja töötajad 2018/2019

Nimi Õpetatav aine, töökoht E-post
Heli Alliksaar klassiõpetaja heli.alliksaar@olustverepk.edu.ee
Elena Allas vene keel elena.allas@olustverepk.edu.ee
Marjel Einulo inglise keel marjel.einulo@olustverepk.edu.ee
Piret Hirv matemaatika piret.hirv@olustverepk.edu.ee
Annika Kala loodusained annika.kala@olustverepk.edu.ee
Anu Kivi eesti keel ja kirjandus anu.kivi@olustverepk.edu.ee
Agnes Kurg muusikaõpetus, laulukoor, huvijuht agnes.kurg@olustverepk.edu.ee
Esta Laos klassiõpetaja, ajalugu, eesti keel ja kirjandus, HEV-koordinaator esta.laos@olustverepk.edu.ee
Andrus Liigus tehnoloogiaõpetus, puutööring andrus.liigus@olustverepk.edu.ee
Liivi Lindemann direktor liivi.lindemann@olustverepk.edu.ee +372 512 1637
Maret Mölder juhiabi (E-N 8.30-13.30) maret.molder@olustverepk.edu.ee
Hele Saareoks kehaline kasvatus, inimeseõpetus, ühiskonnaõpetus hele.saareoks@olustverepk.edu.ee
Kalev Saarva muusikaringid kalev.saarva@olustverepk.edu.ee
Carmen Salumäe klassiõpetaja, õpiabi carmen.salumae@olustverepk.edu.ee
Jüri Sulg informaatika, arvutiring jyri.sulg@olustverepk.edu.ee
Kaie Tasane eripedagoog-logopeed kaie.tasane@olustverepk.edu.ee
Piret Tõnisson-Särk kunst, tööõpetus, käsitöö ja kodundus piret.tonisson@olustverepk.edu.ee
Margot Kõks koristaja  
Heli Sarikas koristaja  

Comments are closed.