Oktoobrikuu sündmused

Kolmapäeval, 31. oktoobril on külastamas meie valda Tõnis Lukas, kellega kohtumine toimub vallamaja saalis orienteeruvalt kell 12.40.
Teemaks on ikka haridus, kuigi Tõnis Lukas praegusel hekel on riigikogu keskkonnakomisjoni esimees.
Oodatud on nii astutuste juhid kui ka õpetajad ja lapsevanemad.

31.oktoobril tuleb ettelugemise päev, loetakse ette raamatut “Lugu lõhnavast leivast”.

31.oktoobril sõidab 5.klassi esindus Viljandi raamatukogus toimuvale infootsigu võistlusele.

2.okt. sõidab 2.klass Tipu looduskeskusesse õppekäigule. Väljasõit 9.00 söökla juurest, tagasi jõutakse kella 13.00 paiku.

5.okt. tähistame koolis õpetajate päeva. 8.00 aktus, jätkuvad lühendatud tunnid, mida annavad 9.klassi õpilased.

8.okt. sõidavad 8.-9.kl.õpilased Tipu looduskeskusesse õppepäevale “Mullaprogramm”. Väljasõit 8.30 söökla juurest. Selga ilmastikule vastavad riided.

11.okt. ettevõtlusloeng 7.-9.klassidele teemal “Õpilasfirmad”

16.okt. terviseteemaline loeng 4.-9.klassidele teemal “Ära suitseta, tubakas tapab”

18.okt. 1.-9.klassidele õppekäik Tallinna Lennusadamasse.

19.okt. koolipäev tunniplaani alusel
4.tund aktus ja klassijuhataja tund